New York State Lottery

New York State Lottery

If masz szczęście wystarczy, aby wygrać na loterii w stanie Nowy Jork, to może sprawić, że już następnego King of the Hill! The New York State Lottery jest nie tylko jednym z największych, ale jedna z najstarszych loterii państwowych tutaj w Stanach Zjednoczonych. New Hampshire trwa nagrodę za to, że najstarszy Loterii lottery.
The stanie Nowy Jork prowadzi trzy jackpoty, około tuzina gier zdrapką i pięć codziennych rysunki choć 15.000 detalistów i około 14.000 ustanowienie outlets.

The online Loterii New York State powstał przez nową konstytucję państwa, która została uchwalona w 1966 roku tylko około jednej trzeciej przychodów loterii, co skutkuje $ 2 mld euro rocznie, trafia bezpośrednio do wsparcia nowym Jorku Edukacji. The New York State Lottery przyznaje także stypendia dla przywódców jutro jednym z uprawnionych ukończeniu Seniora, który jest wybrany z każdej ze szkół prywatnych i publicznych w kraju. Jedynym warunkiem do uznania tej nagrody jest to, oszustwo.net że muszą oni uczestniczyć New York universities.

There kilka gier, które mogą być odtwarzane w loterii. Oto kilka z ulubionych i jak je odtworzyć:
Take Pięć Odwiedź każdego detalicznego loterii w stanie Nowy Jork i poprosić o playcard. Wybierz 5 numerów, które wykraczają od 1 do 39 i wypełnić kwadraty zostały wybrane zgodnie z instrukcją na playcard. Można również wybrać opcję Quick Pick co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i niech komputer losowo wybiera numery dla Ciebie. Każdy playcard zawiera 5 płyt gry, więc to oznacza, że ​​można dostać się do gry aż do 5 razy na każdej z playcards.

Minimalny koszt to $ 1 dla 1 gry. Oczywiście, można grać do 5 $ jeśli wybierzesz playcard 5-gier. Wybierz numer rysunku, który chcesz wziąć udział. Siedem rysunki wyprzedzeniem mogą być odtwarzane na jednym bilecie.

Przywrócić playcard do sprzedawcy

Przywrócić playcard do sprzedawcy, a dostaniesz osobny bilet dla każdej przetworzonej playcard. Zawsze należy sprawdzić swoje bilety, aby upewnić się, że daty i numery, które są drukowane są poprawne. To wszystko. Teraz wszystko co musisz zrobić, to usiąść i czekać, aby zobaczyć, czy jesteś szczęśliwym zwycięzcą! Żywe rysunki TV odbywa się w 11:21 PM można grać codziennie od%: 30 AM.

Quick narysować kolejną ekscytującą grę grać w loterii stanu Nowy Jork jest Quick Draw. Istnieje wiele sposobów można grać w tę grę. Jesteś tym, aby wybrać ilość do gry, to jak i ile można wygrać kurs! Na Quick Draw zdecydować, ile liczb chcesz grać. Następnie należy wybrać do 10 numerów od 1 do 80. Można wybrać więdną szybkiej opcji pick lub upewnij się, że wybrałeś taką samą ilość numerów, www.oszustwo.net/lotto-online/ które wybrali w pierwszej części. Sprawdź się kwotę, którą chcesz postawić na grę, a następnie zdecydować, ile gry chcesz grać; wtedy gdy wszystko zostanie zakończone dłoń swoją playcard powrotem do Quick Draw sprzedawcy. Co cztery minuty komputer loterii w stanie Nowy Jork w losowo wybiera 20 liczb z zakresu od 1 do 80. Będą one następnie wyświetlane na monitorze Quick Draw.

Jesteś zwycięzcą podstawie ilu liczb dopasować

Jesteś zwycięzcą podstawie ilu liczb dopasować. Znajdziesz Quick Draw gry gdziekolwiek jesteś zabawy, czy to w restauracji, kręgielni, bar lub innego ośrodka gier. Terminale są otwarte od 5:30 rano do północy, aby zaakceptować zakładów. Istnieje prawie 3000 licencjonowanych miejsca, w którym można grać Szybkie Draw.

New York State lotto – klasyczny. Pick up playcard z 10 paneli gier. Każdy panel pokazuje kwadratów ponumerowanych od 1 do 59. Wybierz 6 liczb od 1 do 59. http://www.oszustwo.net/lottoland/ Using czarnego ołówka lub czarnego lub niebieskiego długopisu (czerwony atrament nie będą przyjmowane), wypełnić wyboru dowolnej 6 z 59 ponumerowanych pól w panel gry. Albo oszczędzić czas wybierając Quick Pick i pozwalając komputer losowo wybiera numery dla Ciebie. Minimalny luz $ 1 dla paneli dwa (2) gry. Albo można grać do 5 $ na 10-playcard.

It wszystko na szczęście w losowaniu. Czy czujesz się szczęśliwy? Następnie spróbuj New York State Lotto dziś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *